ANKARA TAAHHüTSüZ İNTERNET

Ankara Taahhütsüz İnternet

Ankara Taahhütsüz İnternet

Blog ArticleHassaten internetsiz dar kalmasın kampanyası ile Türk Telekom’da çok ucuz fiyatlar dünya aldatmaır. TTNET kampanyası ile beraber 2022 yılı kucakin Türk Telekom aktüel evde internet fiyatları;

Eğer almış olduğunız görev sıkletlı bileğilse ve işçilikler yolunda gidiyorsa ayda 20 TL batınız var kadar görünür.

Arıza onarım hizmet ve cihazların devreye allıkınması muhtevain yapılan 'Planlı Hizmet ve İyileştirme Çkırmızıışmaları

Pakette güncel olarak 100 Mbps’e kadar internet şiddetı verilmektedir. Taahhütsüz olarak internet paketine sahip tutulmak muhtevain DigiTurk Lüp Talihı Paketini bile almanız gerekmektedir.

Kampanya dahilinde size sunulan modemi her yere taşıyabiliyor ve bu modem sebebiyle internete her yerden erişebiliyorsunuz. İnternete 150 mbps süratında sargılanmanızı sağlayıcı mini modemin 6 saatlik pil ömrü bulunuyor.

Sınırsızca İnternette gezerken, 100 Mbps'ye ulaşabilen İnternet temassı verilir. İstediğiniz tüm mideerikleri aynı anda, aylık mıhlı fiyatla kullanırsınız.

Diğer internet özen sağlamlayıcı firmalar ile aynı enfrastrüktüryı kullanmamıza mukabil çok elan alımlı fiyata bir internet hizmeti sunuyoruz. Hassaten fiber hızlı internet hizmeti verdiğimiz müşterilerimize 7/24 çağrı merkezi internet fiyatları sınırsız desteği sağlamlıyoruz.

Bir bile tabii bundan sonra yalnızca bilgisayar ve çökertme telefonu ile internete sargılanmıyoruz. Evimizde kullandığımız biryoğun alet, internet temassına ihtiyaç duyabiliyor.

Kablo gerektirmeden kullanılabilen ve her adrese taşıyabilme olanakı sunan Turkcell Superbox internet paketlerinde kotanın dolması halinde 5 evet da 10 Mhps takatında limitsiz lahika paket satın alabilmek de mümkündür.

Bütün sınırları kaldıran tarifelere hoppadak esasvurun, detaylı veri ve tarifeler için henüz fazlası derunin bizi arayın.

Uygun fiyat Kablonet sınırsız kampanyalarıyla evde İnternet yararlanmaının bambaşka bir boyuta ulaştığını ayrım edersiniz.

Adresinizde Enfrastrüktürnın Olup Olmadığı: Kullanacağınız internet paketini sınırlamak midein yapmanız müstelzim en öncelikli iş, adresinizde altyapının olup olmadığıdır. Enfrastrüktürnın uygun olmadığı adreslerde satın kızılınan internet paketinden istem edilen mahsul kızılınamaz. Örneğin 35 Mbps internet çabaında bir paket en ucuz internet fiyatları kullanıyorsanız ve altyapınız 16 Mbps yolı kaldırıyorsa alacağınız internet hizmeti 16 Mbps’nin üzerinde gayrimümkün.

-  Kampanya kapsamında eğer henüz önce abone evetğunuz internet servis sağlayanya rastgele bir taahhütünüz var ise, taahhüt bozma bedelinizin en okkalı 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde tenzilat olarak yansıtılacaktır.

1000 Mbps’e kadar mualla şiddet​ TurkNet’te takat sınırlarını tığ koymuyoruz. Size katkısızlayabileceğimiz maksimum güçı altyapı durumunuz belirliyor.

Report this page